Poľnohospodárstvo a lesníctvo
Martin Kliment
Služby súvisiace s pestovaním plodín
- Obec
- Chrastince
- Od roku
- 2018
- IČO
- 51 300 176
Martin Kliment
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 991 08 Chrastince
- Na trhu od
- 5. januára 2018
- IČO
- 51 300 176
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 01.61)
- Služby súvisiace s pestovaním plodín
Podnikanie v číslach
- 8
- rokov na trhu
- 2018
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Martin Kliment
Martin Kliment – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Chrastince. Podniká od 5. januára 2018.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby súvisiace s pestovaním plodín“ (01.61). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Martin Kliment
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 51 300 176
- Dátum vzniku
- 5. januára 2018
- Miesto podnikania
- 991 08 Chrastince
- Živnostenský register
- Okresný úrad Veľký Krtíš, vložka č. 660-11032
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 01.61)
- Služby súvisiace s pestovaním plodín
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 6. októbra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Martin Kliment zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Martin Kliment?
Miesto podnikania je v obci 991 08 Chrastince.
Čím sa Martin Kliment zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby súvisiace s pestovaním plodín“ (01.61). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo.
Aké je IČO – Martin Kliment?
IČO je 51 300 176.
Odkedy podniká Martin Kliment?
Podnikanie začalo 5. januára 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.